قیمت فرز انگشتی الماس خور

دنیای ابزار نماینده فروش

فرز الماس خور

با کیفیت در ایران می باشد.

فرز انگشتی الماس خور

ابزار خشن بسیار تخصصی
کوچکترین تراشه ها
فرز آلومینیوم با سرعت بالا
آسیاب قدرت

مزایای تولید شما:

حجم عالی تراشه در طول زمان (> 100٪ بیشتر از یک آسیاب پایان فلوت تک فلوت متعادل)
حداکثر عمر ابزار در اثر فرز تراکیوئید
در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید
در طی آسیاب مارپیچی تجمع تراشه وجود ندارد
فرز انگشتی الماس خور


برش سریع آلو ، پلاستیک ، مس
منبع داخلی خنک کننده
جریان کارآمد تراشه
قابل انعطاف قابل اجرا

خنک کننده ابزار تراشکاری  برای عمر مفید بالا خصوصاً در سرعت برش بالا ، جهت اطمینان از خنک سازی مطلوب مستقیم در لبه برش ابزار ، تولید شده است. از طریق خنک سازی داخلی با اتانول ، قطعه کار تمیز می ماند و می توان بلافاصله پس از چرخه فرز / حفاری پردازش کرد.
دو آسیاب پایان فلوت با خنک کننده داخلی
آلومینیوم
برنجی
کاربید جامد

با سه فلوت
30 درجه مارپیچ صعودی
ساق پا بدون بستن سطح DIN 6535-HA

این آسیاب انتهایی SC دارای طول فلوت بسیار کوتاه و روکش خاصی است که منجر به عمر بسیار طولانی ابزار می شود.چرخش الماس به عنوان ابزار برش با الماس در حال چرخش است. این فرآیند ماشینکاری مکانیکی عناصر دقیق با استفاده از ماشینهای تراشکاری یا ماشینهای مشتق (به عنوان مثال کارخانه های چرخشی ، انتقال چرخشی) مجهز به بیت الماس با استفاده از ابزارهای طبیعی یا مصنوعی است. اصطلاح چرخش الماس تک نقطه ای (SPDT) بعضی اوقات کاربرد دارد ، اگرچه مانند سایر کارهای تراشکاری ، برچسب "تک نقطه" گاهی اوقات فقط اسمی است (بینی ابزار پرشده و ابزار شکل کانتور شده گزینه ای هستند). روند چرخش الماس به طور گسترده ای در ساخت عناصر نوری آسفریک با کیفیت بالا از بلورها ، فلزات ، اکریلیک و سایر مواد استفاده می شود. اپتیکهای پلاستیکی اغلب با استفاده از درج قالب های تبدیل شده به الماس ساخته می شوند. عناصر نوری تولید شده با استفاده از چرخش الماس در مجامع نوری در تلسکوپ ها ، ویدئو پروژکتورها ، سیستم های هدایت موشک ، لیزرها ، ابزارهای تحقیقاتی علمی و بسیاری از سیستم ها و دستگاه های دیگر استفاده می شود. امروزه بیشتر SPDT با ابزارهای کنترل عددی رایانه ای (CNC) انجام می شود. الماس همچنین در فرآیندهای ماشینکاری دیگر مانند آسیاب ، سنگ زنی و آبکاری انجام می شود. سطوح تبدیل شده به الماس برخلاف سایر موارد معمولی ، از درخشندگی ویژه ای برخوردار نیستند و نیازی به پولیش یا چربی اضافی ندارند

کنترل دما بسیار مهم است زیرا سطح باید در مقیاس های فاصله کوتاهتر از طول موج نور دقیق باشد. تغییرات دما چند درجه در طول ماشینکاری می تواند شکل سطح را به اندازه کافی تغییر دهد تا تأثیر بگذارد. اسپیندل اصلی ممکن است با مایع خنک کننده خنک شود تا از انحراف دما جلوگیری شود.

الماسهایی که در این فرآیند استفاده می شوند از نظر جهت عمودی به سمت پایین بسیار باورنکردنی هستند اما در جهت های رو به بالا و پهلو بسیار ضعیف هستند.

چرخش الماس به ویژه هنگام برش موادی که به عنوان اجزای نوری مادون قرمز و برخی از اجزای نوری غیرخطی مانند KDP قابل استفاده هستند ، مفید است. KDP ماده ای کاملاً مناسب در زمینه چرخش الماس است ، زیرا این ماده به دلیل خاصیت تعدیل کننده نوری بسیار مطلوب است ، اما ساختن نوری از این ماده با استفاده از روشهای معمولی غیرممکن است. KDP محلول در آب است ، بنابراین روشهای سنگ زنی و پولیش معمولی در تولید نوری مؤثر نیستند. چرخش الماس برای تولید نوری از KDP به خوبی کار می کند.

به طور کلی چرخش الماس محدود به مواد خاصی است. موادی که به راحتی قابل machinable هستند شامل می شوند

با وجود تمام اتوماسیون درگیر در روند چرخش الماس ، اپراتور انسانی هنوز نقش اصلی را در دستیابی به نتیجه نهایی ایفا می کند. کنترل کیفیت بخش عمده ای از فرآیند چرخش الماس است و پس از هر مرحله از ماشین کاری ، گاهی اوقات پس از هر گذر از ابزار برش مورد نیاز است. اگر بلافاصله تشخیص داده نشود ، حتی یک خطای دقیقه در هر یک از مراحل برش به یک قسمت معیوب منجر می شود. الزامات بسیار بالا برای کیفیت نوری تبدیل شده به الماس ، جایی برای خطا نمی گذارد.

فرآیند تولید SPDT درصد نسبتاً بالایی از قطعات معیوب را تولید می کند ، که باید آنها را دور ریخت. در نتیجه ، هزینه های تولید در مقایسه با روش های پرداخت معمول پولی بالاست. حتی با وجود حجم نسبتاً زیاد اجزای نوری تولید شده با استفاده از فرآیند SPDT ، این فرایند نمی تواند به عنوان تولید انبوه طبقه بندی شود ، به ویژه هنگامی که با تولید نوری جلا مقایسه شود. هر عنصر نوری تبدیل شده به الماس به صورت جداگانه و با کار دستی گسترده تولید می شود.


از دیگر محصولات و خدمات ارائه شده در این مجموعه میتوان به موارد زیر اشاره نمود:


لطفا پیش از اقدام به هرگونه خرید و یا انعقاد قرارداد با مشاورین ما تبادل
نظر نموده و ضمن اطلاع از توانمندی های ما از قیمت های رقابتی ما نیز مطلع
شوید.