الماس تراشکاری


یکی از قطعات خیلی مهم در صنعت فلز کاری و CNC را می توان الماس تراشکاری یا اینسرت نام برد.این قطعه در اصل برای کار براده برداری و برش فلزات با سختی بسیار بالا مصرف می شود.به خاطر این که اینسرت بر روی هلدر یا زیر بند در دستگاه های CNC بسته می شود و به دستگاه ورود پیدا می کند اینسرت نام می گیرد.
قابل توجه است که جنس بکار رفته در در این قطعات از تنگستن کارباید یا الماس مصنوعی است که دارای مزیت هایی چون: دمای ذوب بسیار بالا ، سختی چند برابر نسسبت به فلزاتی چون آهن و فولاد و خاصیت شکل پذیری و سختی در برابر سایش است.

الماس تراشکاری الماس تراشکاری قطعه ای با ارزش می باشد که در صنایع فلز کاری و CNC مورد استفاده قرار می گیرد.مدل های متفاوت الماس تراشکاری :الماس APKTالماس DNMGالماس برشالماس SNMGو باقی شکل های الماساگر بخواهیم از برند باکیفیت در رشته تخصصی نام بریم ،الماس zcc را مثال می زنیم.. البته zcc به جز الماس تراشکاری هلدر ، کف تراش ، مته و برقو نیز تولید می کند.اما در کل می توان گفت دلیل معروف شدن این برند ، الماس zcc می باشد.این الماس ها از نظر کیفیت شرایط عالی دارند و از نظر قیمت هم جزء قیمت های بالا در الماس های صنعتی دسته بندی می شوند که از نظردقت و تلورانس نیز جزءعالی ترین الماس ها هستند.شرکت دنیای ابزار پیشرو در ارائه بهترین محصولات می باشد.