الماس تراش سندویک CCMT


کمپانی سندویک دارای محصولی با نام الماس تراشکاری CCMT 09 با براده شکن PM (مناسب برای مدیوم کاری و فینیشینگ) ، زاویه گوشه 0.4 و گرید فوق العاده 4325می باشد که این محصول در بسته های 10 تایی به بازار عرضه می گردد
امروزه یکی از مهم ترین مسئله ها ، قبل از تولید در صنعت و ماشینکاری ، قابل پیش بینی بودن کارایی ابزارمی باشد.کمپانی سندویک این گرید را مناسب فولاد های P25 انتخاب کرده است. رنج این محصول شامل فولاد های کم کربن داکتیل تا فولادهای با آلیاژ بالا و سخت، فورج و چدن نیز می باشد. مزیتی این گرید پیشرفت زیادی آن در برابر دماهای بالا نیز نسبت به گریدهای قبل شرکت می باشد.

الماس تراش سندویک CCMTمعرفی گرید 4325 سندویکگرید  4325 سندویک  محصولی است که از سال 2013 روی الماس های تراشکاری شرکت سندویک استفاده می شود، این الماس ها توانایی های به روزتر و بهتری نسبت به گریدهای قبلی این شرکت را دارد. شایان ذکر است که این توانمندی ها شامل ظرفیت بالاتر الماس برای بالابردن سرعت برشی، بیشتر شدن و قابل پیش بینی تر شدن طول عمر اینسرت برای فولادهای P25 می باشد.داشتن روکش به عالی تر شدن کارایی لبه الماس تراش سندویک CCMT وممانعت  از لب پر شدن، به ویژه در شرایط کاری سخت و دمای بالا کمک بسیاری می کند. این گرید روکشی CVD و TICN+AL2O3+TIN را داراست.مشخصات محصول سندویک SANDVIKدارا بودن الماس تراشکاری با فرم هندسی C داشتن یک براده شکن نوع MF مناسب برای عملیات ماشینکاری FINISHINGروکش CVD-TICN+AL2O3+TINاولین گزینه برای استیل تراشیدارا بودن گرید تقویت شده برای ماشینکاری در شرایط نیمه پرداخت تا خشن کاریداشتن مقاومت عالی در مقابل شوک های حرارتی و شوک های مکانیکی و همچنین پایدار بودن لبه برشی در ماشینکاری در شرایط که قطعات دارای ضربه هستندقابل استفاده برای ماشینکاری استنلس استیلشرکت دنیای ابزار بزرگترین توزیع کننده الماس تراش سندویک CCMT  می باشد.