قیمت فرز انگشتی الماس خور


دنیای ابزار بزرگترین فروشنده فرز انگشتی الماس خور

نمایندگی الماس تراشکاری
چرخش الماس تک نقطه ای یک تکنیک ساخت برای تولید اجزای نوری دقیق از جمله آینه های
پارابولیک خارج از محور (OAP) ، آینه های بیضوی خارج از محور (OAE) ، لنزهای کروی و
کروی و کارهای مسطح است. Edmund Optics® قابلیتهای چاپی یا چاپی را برای پاسخگویی به
نیازهای خاص برنامه شما ارائه می دهد و قطعات را از فلزات ، مواد بلوری و پلاستیک تبدیل می
کند. چه استاندارد و چه سفارشی ، طراحی نوری متخصص ما و کارکنان چرخش الماس می توانند
راه حلهای سفارشی با اندازه و شکل های سفارشی ، انواع پوشش آینه فلزی یا سایر تغییرات را توسعه دهند.
امروز با ما تماس بگیرید تا با یک متخصص صحبت کنید یا یک نقل قول سریع را دریافت کنید
در ساخت قطعات ماشینکاری الماس با دقت بسیار بالا تخصص دارد. بسیاری از موارد زیر محور روشن و خاموش است ، می توانیم با یک ماشین 3 محوره با تکنیک های منحصر به فرد ماشینکاری الماس خود برش بزنیم!

انواع مختلفی از سطوح چرخش الماس را که در SyntecOptics.com دستگاه می سازیم ، کشف کنید.
Syntec Optics یکی از معدود امکانات در سراسر جهان با تخصص عمیق در زمینه چرخاندن الماس ، ساخت قالب و طراحی برای ساخت است. ما روش صحیحی را برای برنامه شما ارائه می دهیم از جمله Single Diamond Turning و تراکم بالای الماس انکسار شده با حق ثبت شده ما. ما الماس طیف گسترده ای از مواد از جمله بسیاری از فلزات ، پلاستیک ها و کریستال ها را برای برنامه های پیشرفته ماشینکاری الماس روشن می کنیم:
فلزات:
بیشتر فلزات غیر آهنی
نیکل فسفر بالا
آلیاژ آلومینیوم / آلومینیوم
آلیاژ مس / مس
قالب Max XL
مواد مختلف تبدیل الماس را که در SyntecOptics.com استفاده می کنیم ، کشف کنید. از فلزات گرفته تا پلاستیک گرفته تا بلورهای مادون قرمز ، ما برای کمک به پروژه شما آماده هستیم.
چرخش منحصر به فرد الماس ما
تبدیل الماس Syntec Optics - چه چیزی ما را منحصر به فرد می کند؟
تیم تبدیل الماس Syntec Optics از افراد با سابقه گسترده در چرخش الماس تشکیل شده است. با تکیه بر روزهای مور M18 تا جدیدترین و مدرن ترین حالت های ماشین های چرخش الماس فناوری نانو فناوری Precitech که امروزه در دسترس است ، 36 سال تجربه چرخش الماس ترکیبی را داریم. این گروه محکم با یکدیگر همکاری می کنند تا مراحل جدید چرخش الماس را توسعه داده و سخت ترین مشکلات را حل کند. Syntec Optics به طور گسترده ای برای لنزها و سطوح چرخش الماس شناخته شده است که دیگران در آنها شکست خورده اند.
تکنسین های Single Point Diamond Turning (SPDT) ما در تعداد زیادی ماشین ، دستی و CNC به خوبی شناخته شده اند. با توجه به نوع کار سفارشی ما این توانایی را داریم که به سرعت متناسب با نیازهای منحصر به فرد مشتری خود ، به سرعت سازگار شویم و تغییر دهیم. ما طیف گسترده ای از چرخش الماس را برطرف کرده و با موفقیت تحویل می دهیم.
ما این توانایی را داریم که آینه های بزرگ 600 میلی متری OD را به 80 لیتر ، 250 mm قالب 250 میلی متر شناسه قالب به نمونه های اولیه پلیمری OD 1.7mm کوچک تبدیل کنیم.
از نزدیک با مهندسین نرم افزار که نرم افزار ما را تکمیل می کنند برای مقابله با برخی از چالش برانگیزترین اشکال سطحی در آنجا پشتیبانی کنید.
Syntec Optics ماشین های SPDT فقط "خارج از جعبه" نیستند. هر دستگاه اقتباس شده است تا بتواند انواع کارهایی را که روی مواد نوری پیشرفته انجام می دهیم ، انجام دهد. موارد اضافی شامل آسانسور ، جداول ، پست های ابزارهای سفارشی ، دوربین های پردازنده ، خطوط خنک کننده سفارشی و غیره است.
انتخاب ابزارهای الماس منحصر به فرد Syntec Optics. با گذشت سالها ، ما مجموعه ای چشمگیر از ابزارهای الماس را که در هندسه های مختلف ، اندازه ها ، سبک ها ، هر دو الماس طبیعی و انسانی ساخته شده است ، طراحی و ساخته و حفظ کرده ایم و انعطاف پذیری لازم برای برش تقریبا هر سطح را به ما ارائه می دهد. این فرصتی برای ما فراهم می کند که در بسیاری از مواقع ، زمان های کوتاه تر سرب را ارائه دهیم ، زیرا ما معمولاً 3 - 6 هفته زمان منجر به ابزار جدید الماس را نداریم.
دریابید که چه چیزی باعث می شود فناوری تبدیل الماس ما در SyntecOptics.com منحصر به فرد باشد.
چرخش یک فرآیند ماشینکاری است که در صنعت تولید برای حذف مواد از قطعه کار با استفاده از یک ابزار برش ثابت استفاده می شود. به طور معمول با استفاده از ماشین تراش انجام می شود. پس از اتصال به تراش ، قطعه کار چرخش می یابد. سپس ابزار برش بر روی قطعه چرخان فشار داده می شود تا مقداری از مواد آن بریده و خارج شود. چرخش الماس یک فرآیند چرخش منحصر به فرد است که شامل استفاده از ابزار برش با الماس است.
نمای کلی چرخش الماس

چرخش الماس از اصول مشابه کار با چرخش سنتی پیروی می کند: قطعه کار به یک لجن تراشیده می شود و پس از آن در معرض ابزار برش ثابت قرار می گیرد. تفاوت این است که چرخش الماس نیاز به استفاده از یک ابزار برش با الماس دارد ، در حالی که عملیات چرخش سنتی با فولاد ، تیتانیوم یا سایر ابزارهای برش فلز انجام می شود.

با چرخاندن الماس ، از ابزار مخصوص برش با دقت بالا که در تراش استفاده می شود ، استفاده می شود. الماس ممکن است طبیعی یا مصنوعی باشد. صرف نظر از این ، تمام عملیات چرخش الماس با استفاده از یک ابزار برش با الماس انجام می شود.

بیشتر عملیات چرخش الماس شامل استفاده از ابزار برش تک نقطه ای است. به عبارت دیگر ، ابزار برش با الماس فقط یک نقطه ثابت و ثابت دارد. معروف به چرخش الماس تک نقطه ای (SPDT) ، با این فرآیند ماشین کاری مترادف می شود. با این حال ، عملیات چرخش الماس وجود دارد که شامل استفاده از ابزار برش چند نقطه ای است. ابزار برش با الماس ممکن است دارای یک سر محفظه باشد تا اندازه و شکل خاصی را با قطعه کار به دست آورد.
مزایای چرخاندن الماس

چرخش الماس در درجه اول در ماشینکاری برنامه هایی استفاده می شود که به دقت بالایی احتیاج دارند. این معمولاً با استفاده از تراش CNC انجام می شود. در نتیجه ، شرکت های تولید کننده می توانند عملیات چرخش الماس را با استفاده از رایانه برنامه ریزی کنند. کامپیوتر سیگنال ها را به تراشگاه منتقل می کند ، که سپس با برش انتخابی قطعه کار با استفاده از یک ابزار برش با الماس ، این عملیات را انجام می دهد.

علاوه بر این ، چرخش الماس به ویژه در ساخت نوری مادون قرمز (IR) مؤثر است. یک سطح صاف را به همراه دارد که با سایر مراحل چرخش یا ماشینکاری امکان پذیر نیست. البته ساخت نوری IR فقط یکی از کاربردهای عملی بسیاری برای چرخاندن الماس است.
سایر فرآیندهای ماشینکاری مبتنی بر الماس

علاوه بر چرخش ، از الماس در چندین فرآیند ماشینکاری دیگر استفاده می شود که برخی از آنها شامل آسیاب ، توری و سنگ زنی است. الماس البته گران است و این فرآیندها را برای شرکتهای تولید کننده تا حدودی محدود می کند. با این وجود ، الماس به عنوان یکی از سخت ترین مواد جهان شناخته می شود ، و آنها را در انواع مختلف ماشینکاری مفید می کند.
برای این پست برچسبی وجود ندارد.

تاکنون ، پلیمرهایی برای نوری های شاخص بالا ، مقاوم در برابر حرارت ، NIR فقط می توانند ساخته شوند. نمونه های اولیه مورد نیاز حداقل 8 تا 12 هفته ، هزینه قالب باعث افزایش نقاط حتی تولید شد.

با استفاده از پلاستیک های نوری پیشرفته مانند Ultem ™ ، HRDT می تواند به طور قابل اعتماد به سطح صاف به عنوان 60 Angstroms برسد ، حتی از نظر تئوری حتی ممکن است سطوح صاف تری داشته باشد. HRDT ، یک فرآیند ثبت شده از Syntec Optics ، باعث می شود که هزینه های چرخش مستقیم الماس 2 تا 5 برابر کاهش یابد:

لباس هایی با شکل های کروی ، کروی ، توروئیدی ، استوانه ای ، مخروطی و سیاره ای دارد
برای سطوح لنز با ساختارهای پراکنده متعدد کار می کند
پشتیبانی از رزین های گرمانرم پلاستیک پلی اتریمید و پلی اترسولفون


فناوری ثبت اختراع شده ما با چرخش بالای الماس با انعطاف پذیری بالا در SyntecOptics.com کشف کنید. از پردازش Optics Spectrum Optics گرفته تا NIR Spectrum Optics ، می توانیم در پروژه شما یاری کنیم.
چرخش الماس به عنوان ابزار برش با الماس در حال چرخش است. این فرآیند ماشینکاری مکانیکی عناصر دقیق با استفاده از ماشینهای تراشکاری یا ماشینهای مشتق (به عنوان مثال کارخانه های چرخشی ، انتقال چرخشی) مجهز به بیت الماس با استفاده از ابزارهای طبیعی یا مصنوعی است. اصطلاح چرخش الماس تک نقطه ای (SPDT) بعضی اوقات کاربرد دارد ، اگرچه مانند سایر کارهای تراشکاری ، برچسب "تک نقطه" گاهی اوقات فقط اسمی است (بینی ابزار پرشده و ابزار شکل کانتور شده گزینه ای هستند). روند چرخش الماس به طور گسترده ای در ساخت عناصر نوری آسفریک با کیفیت بالا از بلورها ، فلزات ، اکریلیک و سایر مواد استفاده می شود. اپتیکهای پلاستیکی اغلب با استفاده از درج قالب های تبدیل شده به الماس ساخته می شوند. عناصر نوری تولید شده با استفاده از چرخش الماس در مجامع نوری در تلسکوپ ها ، ویدئو پروژکتورها ، سیستم های هدایت موشک ، لیزرها ، ابزارهای تحقیقاتی علمی و بسیاری از سیستم ها و دستگاه های دیگر استفاده می شود. امروزه بیشتر SPDT با ابزارهای کنترل عددی رایانه ای (CNC) انجام می شود. الماس همچنین در فرآیندهای ماشینکاری دیگر مانند آسیاب ، سنگ زنی و آبکاری انجام می شود. سطوح تبدیل شده به الماس برخلاف سایر موارد معمولی ، از درخشندگی ویژه ای برخوردار نیستند و نیازی به پولیش یا چربی اضافی ندارند

کنترل دما بسیار مهم است زیرا سطح باید در مقیاس های فاصله کوتاهتر از طول موج نور دقیق باشد. تغییرات دما چند درجه در طول ماشینکاری می تواند شکل سطح را به اندازه کافی تغییر دهد تا تأثیر بگذارد. اسپیندل اصلی ممکن است با مایع خنک کننده خنک شود تا از انحراف دما جلوگیری شود.

الماسهایی که در این فرآیند استفاده می شوند از نظر جهت عمودی به سمت پایین بسیار باورنکردنی هستند اما در جهت های رو به بالا و پهلو بسیار ضعیف هستند.

چرخش الماس به ویژه هنگام برش موادی که به عنوان اجزای نوری مادون قرمز و برخی از اجزای نوری غیرخطی مانند KDP قابل استفاده هستند ، مفید است. KDP ماده ای کاملاً مناسب در زمینه چرخش الماس است ، زیرا این ماده به دلیل خاصیت تعدیل کننده نوری بسیار مطلوب است ، اما ساختن نوری از این ماده با استفاده از روشهای معمولی غیرممکن است. KDP محلول در آب است ، بنابراین روشهای سنگ زنی و پولیش معمولی در تولید نوری مؤثر نیستند. چرخش الماس برای تولید نوری از KDP به خوبی کار می کند.

به طور کلی چرخش الماس محدود به مواد خاصی است. موادی که به راحتی قابل machinable هستند شامل می شوند

با وجود تمام اتوماسیون درگیر در روند چرخش الماس ، اپراتور انسانی هنوز نقش اصلی را در دستیابی به نتیجه نهایی ایفا می کند. کنترل کیفیت بخش عمده ای از فرآیند چرخش الماس است و پس از هر مرحله از ماشین کاری ، گاهی اوقات پس از هر گذر از ابزار برش مورد نیاز است. اگر بلافاصله تشخیص داده نشود ، حتی یک خطای دقیقه در هر یک از مراحل برش به یک قسمت معیوب منجر می شود. الزامات بسیار بالا برای کیفیت نوری تبدیل شده به الماس ، جایی برای خطا نمی گذارد.

فرآیند تولید SPDT درصد نسبتاً بالایی از قطعات معیوب را تولید می کند ، که باید آنها را دور ریخت. در نتیجه ، هزینه های تولید در مقایسه با روش های پرداخت معمول پولی بالاست. حتی با وجود حجم نسبتاً زیاد اجزای نوری تولید شده با استفاده از فرآیند SPDT ، این فرایند نمی تواند به عنوان تولید انبوه طبقه بندی شود ، به ویژه هنگامی که با تولید نوری جلا مقایسه شود. هر عنصر نوری تبدیل شده به الماس به صورت جداگانه و با کار دستی گسترده تولید می شود.